Про нас
A N D R O N O V A jewelry — бренд, який має сильний характер, творить тренди, приносить на наш український ринок нові ідеї, розуміється на стилі, вміє створювати прикраси, які носибельні у будь-який сезон; прикраси, які ви будете комбінувати, поєднувати, роз'єднувати. Ми виходимо за рамки, створюємо аксесуари для Apple Watch, брелоки для ваших сумок та ремінців, браслети для ваших ручок і ніжок, сережки для ваших проколотих і не зовсім вушок. Ми дбаємо про кожну дівчину і про її можливість виразити власний настрій та стиль.
A N D R O N O V A jewelry — це бренд, котрий увібрав в себе величезну різноманітність стильних та надзвичайно виразних аксесуарів. У всіх нас є своя відміння риса, своя унікальність та оригінальність, ми лише покликані підкреслювати це! Тому створили кожну крихітку нашого асертоменту такою ж неповторною, як і сама жінка.
Ми щиро віримо в те, що немає нічого важливішого, ніж робити вас щасливими, тому вклали максимум в нашу ідею, щоб створити прикраси, в яких класно жити життя!
Ми вважаємо, що подарунок має виглядати ідеально як зовні, так і всередині, а інакше ми просто не вміємо.
Ми завжди піклуємось, щоб ви отримали максимальне задоволення від покупки: як корисне, так і естетичне. Тому, безпечно пакуємо ваші посилки, щоб вони доїхали до вас в цілісності без жодної подряпинки.

Кожна наша прикраса упаковується вручну в спеціальну баночку або металеву коробочку з наповнювачем, а потім все це дбайливо загортається в наше фірмове пакування з лого зі стрічкою та фірмовою листівочкою, котру ви самі обираєте!
Пакування
Сервіс та турбота про вас один із наших головних пріоритетів!
Ми допоможемо обрати подарунок та дамо рекомендації по догляду. Наша команда зробить все задля того, щоб ви обрали саме те що вам до душі!
Прикраси на будь-який смак
Всі ми різні і потребуємо різного, саме тому в нашому бренді зібрані максимально різноманітні прикраси.
Ми за індивідуальність та самовираження!
Гарантія 2 роки
Ми слідкуємо за своєю репутацією,
і впевнені в своєму продукті, тому надаємо гарантію абсолютно на всі наші прикраси 24 місяці!
Повернення та обмін
Наша концепція - максимальний комфорт та насолода від покупки, тому ми створили сприятливі умови для вашого онлайн-шопінга. У нас ви можете будь-яку прикрасу обміняти або повернути протягом 14 днів!
Подарункове пакування
Ми знаємо, що гарна обгортка важливіша не менш ніж прикраса, що ховається всередині, а тому попіклувались про кожну дрібничку.
Jewelry
Andronova
Made on
Tilda